Zakładniczka - W. E. B. Griffin

Zakładniczka ebook

SERIA/CYKL: „Thriller”
WYDAWCA: Rebis
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Zakładniczka”

W Buenos Aires porwana zostaje Elizabeth Masterson, żona amerykańskiego dyplomaty. Wkrótce potem ginie jej mąż. Porywacze grożą, że zabiją także jej dzieci i rodziców, jeśli kobieta nie powie, gdzie jest Jean-Paul Lorimer, jej brat i dyplomata ONZ, zamieszany w skandal wokół programu „Ropa za żywność”. W grę wchodzą wielkie pieniądze, a wysoko postawieni ludzie nie zawahają się przelać krwi, byle tylko zachować anonimowość.

Do akcji wkracza major Charley Castillo z Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – człowiek, którego prezydent USA prosi o pomoc, gdy niezbędne jest dyskretne śledztwo. A żadna sprawa nie wymaga takiej dyskrecji jak ta...

Bestseller New York Times-a i Publisher Weekly.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Zakładniczka”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
W. E. B. Griffin jest uznanym autorem literatury sensacyjnej. Jego dorobek to kilkadziesiąt książek, których nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy. Jego książki przełożono na kilkanaście języków. Do jego najpopularniejszych pozycji należą: „Kapitanowie”, „Dwa fronty”, „Więzy honoru”, „Pod ostrzałem”. Zapraszamy do zakupu jego ebooków na ktoczyta.pl.
Cena detaliczna
25,42
29,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128