Z jednej gliny - Liliana Fabisińska

Z jednej gliny ebook

SERIA/CYKL: „Babie Lato”
WYDAWCA: Nasza Księgarnia
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Z jednej gliny”

Lena, Gośka, Marta... I Nora, która organizuje zajęcia z ceramiki, choć właściwie za bardzo się na tym nie zna. Ma tylko w pełni wyposażony warsztat, w którym pracował jej zaginiony w tajemniczych okolicznościach mąż. A przecież musi jakoś zarobić na utrzymanie pięciorga dzieci po tym, jak została zupełnie sama...

Pierwsze spotkanie czterech kobiet nie należy do najbardziej udanych. Czy może być początkiem czegoś naprawdę wartościowego i trwałego?

Z jednej gliny „ to powieść o przyjaźni zrodzonej w trudnych okolicznościach, ale przez to zdolnej przezwyciężyć wszelkie przeszkody.

Przyjaźń to jedna z największych wartości w życiu. Ta powieść, lekka i mądra, po raz kolejny mi to uświadomiła.

Pisanie książek, bajek, artykułów, listów... Miłość... Macierzyństwo... Podróże... Gdyby zabrakło choćby jednego z tych elementów, moje życie nie byłoby kompletne. Ale gdyby zabrakło przyjaźni, po prostu nie wiedziałabym, jak żyć. To ona jest fundamentem, kotwicą, tym, co pozwala przetrwać najcięższe chwile, i w pełni rozkoszować się tymi najpiękniejszymi. Dlatego po prostu musiałam napisać tę książkę o prawdziwej przyjaźni.

Jest autorką kilkunastu książek dla nastolatek (m.in. serii „Bezsennik”) i powieści dla dorosłych („Arbuzowy sezon”, „Z jednej gliny”). Ma w swoim dorobku kilka nagrodzonych w konkursach ogólnopolskich sztuk teatralnych dla dzieci i dla dorosłych. Poza tym tłumaczy, głównie z języka angielskiego, redaguje, pisze do kilku miesięczników. Jej największą pasją są podróże. Z wykształcenia jest kryminologiem i pedagogiem, podyplomowo skończyła psychologię zmiany postaw i zachowań.
28,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128