Tylko mnie uwiedź - Sylvia Day

Tylko mnie uwiedź ebook

SERIA/CYKL: „Love Flowers”
WYDAWCA: Wielka Litera
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Tylko mnie uwiedź”

Nowa seria Sylvii Day przenosi czytelniczki w czasy, gdy namiętność była tematem tabu, a pożądanie krępowały gorsety konwenansów.

Kochała go i już raz straciła... Ślub Amelii Benbridge i hrabiego Ware jest najgorętszym wydarzeniem sezonu. Hrabia jest ideałem: przystojny, bogaty i... doskonale rozumie, że serce Amelii zawsze będzie należało do jej ukochanego z młodości, Colina. Kiedy Colin zginął, Amelia sądziła, że już nigdy do nikogo nie poczuje takiej namiętności.

Podczas balu maskowego tajemniczy nieznajomy wabi Amelię do ogrodu i jednym, lekkomyślnym pocałunkiem wprowadza zamęt. Teraz ona ma obsesję na punkcie poznania jego tożsamości. Nie zatrzyma się, dopóki nie pozna tego sekretu...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Tylko mnie uwiedź”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Sylvia Day jest autorką, która pisze książki z różnych gatunków, od powieści erotycznych po romanse historyczne. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Do najsłynniejszych jej utworów należy seria „Dotyk Crossa”, która została przetłumaczona na 40 języków. Jest laureatką nagrody RT Book Reviews Reviewers’ Choice i dwukrotnie nominowaną do nagrody RITA. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
27,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128