Tylko mnie poproś - Sylvia Day

Tylko mnie poproś ebook

SERIA/CYKL: „Love Flowers”
WYDAWCA: Wielka Litera
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Tylko mnie poproś”

Nowa seria Sylvii Day przenosi czytelniczki w czasy, gdy namiętność była tematem tabu, a pożądanie krępowały gorsety konwenansów.

Jeszcze żadna kobieta tak go nie upokorzyła i żadnej nie pragnął bardziej... Marcus pała żądzą zemsty na Elizabeth, która uciekła sprzed ołtarza i natychmiast wyszła za innego. Teraz nadarza się okazja, aby wyrównać rachunki. Jako agent korony ma prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa męża Elizabeth i zapewnić jej ochronę. W ten sposób chce wziąć to, co miało należeć do niego i raz na zawsze uwolnić się spod dręczącego go wspomnienia ukochanej. Jednak okazuje się, że płomień łączącego ich uczucia wcale nie wygasł, a raczej zamienił się w niepohamowany i niebezpieczny ogień pożądania...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Tylko mnie poproś”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Sylvia Day jest autorką, która pisze książki z różnych gatunków, od powieści erotycznych po romanse historyczne. Jej książki były wielokrotnie nagradzane. Do najsłynniejszych jej utworów należy seria „Dotyk Crossa”, która została przetłumaczona na 40 języków. Jest laureatką nagrody RT Book Reviews Reviewers’ Choice i dwukrotnie nominowaną do nagrody RITA. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
27,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128