Śmierć Achillesa - Boris Akunin

Śmierć Achillesa ebook

WYDAWCA: Świat Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Śmierć Achillesa”

Rok 1882. Po sześcioletnim pobycie w Japonii Fandorin wraca do Rosji. Wkrótce po przybyciu do Moskwy dowiaduje się o śmierci generała Sobolewa. Bohater wojny z Turcją zmarł jakoby na atak serca, ale okoliczności tragedii wydają się podejrzane. Istotną rolę w sprawie odgrywa piękna śpiewaczka Wanda. Wkrótce na horyzoncie pojawia się jednak niemiecki szpieg, po nim zawodowy morderca, a wszystko zaczyna otaczać aura spisku politycznego...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Śmierć Achillesa”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Boris Akunin jest rosyjskim pisarzem, autorem kryminałów osadzonych w czasach carskiej Rosji. Znany z takich serii powieści jak „Przygody Erasta Fandorina”, „Przygody Siostry Pelagii”, „Przygody Magistra”, „Gatunki”. W 2000 r. nominowano go do nagrody Bookera. Posiada także tytuł Rosyjskiego Pisarza Roku. Jego powieści „Azazel” i „Gambit turecki” zostały zekranizowane. Zapraszamy do zapoznania się jego ebookami na ktoczyta.pl.
17,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128