Śladami zbrodni - Mary Higgins Clark

Śladami zbrodni ebook

WYDAWCA: Prószyński i S-ka
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Śladami zbrodni”

Hanna Connelly, dwudziestoośmioletnia projektantka i wschodząca gwiazda w świecie mody, dowiaduje się, że Doskonałe Repliki Connelly’ego, należąca do rodziny fabryka mebli założona przez jej dziadka została zrównana z ziemią przez wybuch, do którego doszło w środku nocy. Wszystko uległo zniszczeniu: magazyn, salony wystawowe oraz muzeum z bezcenną kolekcją zabytkowych mebli. Co gorsza, aby uciec przed płomieniami, Kate, starsza siostra Hanny, wyskoczyła z okna i teraz ciężko ranna leży w szpitalu, pogrążona w śpiączce farmakologicznej. Inspektorzy pożarnictwa badający sprawę otwarcie mówią o swych podejrzeniach, że ktoś, może nawet Kate, rozmyślnie doprowadził do wybuchu. Dręczona smutkiem i niepokojem, Hanna nie potrafi zrozumieć, z jakiego powodu siostra poszła do fabryki w nocy. Nie wie jednak, że Kate najbardziej zagrażają osoby mające dostęp do jej szpitalnego pokoju. Jedna z nich zamierza zrobić wszystko, by Kate nie odzyskała przytomności, a także by pokrzyżować szyki dążącej do poznania prawdy Hannie.

Pełna zwodniczych zwrotów akcji błyskotliwa opowieść o kradzieży tożsamości i zemście.

Mary Higgins Clark jak zawsze wie, czym śmiertelnie nas przerazić.

Clark bezbłędnie rozgrywa każdą swoją powieść. To prawdziwa literacka profesjonalistka!

Tę książkę powinno się opatrzyć ostrzeżeniem: zaczynasz wieczorem, będziesz czytał do późna w nocy.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Śladami zbrodni”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Jest nazywana królową suspensu. Każda jej kolejna powieść kryminalna staje się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych. Wydawana w kilkunastu krajach na świecie wszędzie osiąga wysokie nakłady i miejsca na listach najlepiej sprzedających się książek. Wspólnie z córką, Carol Higgins Clark, napisała też pięć świątecznych powieści kryminalnych.
26,40
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128