Romans wszech czasów - Joanna Chmielewska

Romans wszech czasów ebook

WYDAWCA: Klin
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Romans wszech czasów”

„Za drzwiami stał obcy człowiek, wyglądający dość gburowato. – Są tu kury? – spytał niegrzecznym tonem. Szaleństwo zakotłowało się we mnie. Co za bydlę jakieś, budzi mnie o wpół do szóstej rano, żeby pytać o kury!!! – Nie warknęłam, usiłując zamknąć drzwi. Facet je przytrzymał. – A co? – spytał niecierpliwie. – Krokodyle – odparłam bez namysłu, bliska uduszenia go gołymi rękami. Antypatyczny gbur jakby się zawahał. – Angorskie? – spytał nieufnie. Tego było dla mnie doprawdy za wiele. O wpół do szóstej rano angorskie krokodyle...!!! – Angorskie – przyświadczyłam z furią. – Wyją do księżyca. – Marchew jedzą? – Nie, nie jedzą! Trą na tarce! O co, u diabła, panu chodzi? „


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Romans wszech czasów”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Joanna Chmielewska jest jedną z najważniejszych polskich pisarek kryminałów. Jej dorobek to około 60 pozycji literackich, w których można znaleźć powieści dla dzieci i młodzieży, beletrystykę, poradniki i autobiografię. Jej twórczość cechuje indywidualny styl języka i specyficzny humor. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
29,99
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128