Przedksiężycowi III - Anna Kańtoch

Przedksiężycowi III ebook

WYDAWCA: Powergraph
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Przedksiężycowi III”

Lunapolis – ostatnia metropolia na samotnej planecie. Miasto artystów

i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie.

Oto Lunapolis – miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości.

Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis?


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Przedksiężycowi III”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Anna Kańtoch to polska pisarka fantasy, występująca również pod pseudonimem Anneke. Jest autorką m.in. „Diabła na wieży”, „Miasta w zieleni i błękicie” oraz „Czarne”. W 2007 r. została laureatką nagrody dla najbardziej obiecującego twórcy Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction. Jest również trzykrotna zdobywczynią najważniejszej nagrody polskich fantastów – Nagrody im. Janusza Zajdla. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
29,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128