Pranie mózgu - Fałszywa historia Wielkiej Wojny - Mark Sołonin

Pranie mózgu ebook
Fałszywa historia Wielkiej Wojny

SERIA/CYKL: „Historia”
WYDAWCA: Rebis
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Pranie mózgu”

„Pragnę wyrazić Markowi Sołoninowi wdzięczność, zdjąć czapkę i pokłonić mu się do ziemi”.

W ostatnich latach mnożą się grafomańskie dzieła rozpowszechniające „fałszywki historyczne”. Mark Sołonin uważa, że środowisko naukowe powinno bardziej zdecydowanie walczyć z tym zjawiskiem, więc swoją najnowszą książkę poświęcił obalaniu mitów i demaskowaniu kłamstw. Opierając się wyłącznie na faktach, logice i zdrowym rozsądku, krytykuje nieudolne zabiegi szarlatanów serwujących publiczności tanie pseudo sensacje, godne serialu o Stirlitzu. Analizuje liczne wymysły z epoki radzieckiej i czasów współczesnych – „porozumienie generalne NKWD i gestapo”, „tajne rozmowy Stalina z Wolffem w Mceńsku”, „plan obrony z 1941 roku”, „przerzucanie oddziałów Armii Czerwonej nad kanał La Manche” – i ukazuje obraz wydarzeń, który wyłania się z dostępnych, rzetelnych źródeł.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Pranie mózgu”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Urodził się w 1958 r. w Kujbyszewie. W 1975 r. ukończył tamtejszy Instytut Lotniczy i podjął pracę w tajnym biurze konstrukcyjnym. W okresie pierestrojki założył klub polityczny. Od ponad dwudziestu lat bada historię udziału ZSRR w II wojnie światowej. Jest autorem bestsellerowych książek: „22 czerwca 1941, czyli jak zaczęła się Wielka Wojna Ojczyźniana”, „23 czerwca. Dzień „M”, „Na uśpionych lotniskach...”, „25 czerwca. Głupota czy agresja? ” oraz „Nic dobrego na wojnie”.
33,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128