Pastwiska Niebieskie. Złota Czara. Nieznanemu bogu - John Steinbeck

Pastwiska Niebieskie. Złota Czara. Nieznanemu bogu ebook

WYDAWCA: Prószyński i S-ka
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Pastwiska Niebieskie. Złota Czara. Nieznanemu bogu”

Kolejne znakomite powieści jednego z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy.

W „Nieznanemu bogu” i „Pastwiskach Niebieskich” powraca temat dwudziestowiecznej Kalifornii i jej mieszkańców – farmerów, którzy poszukują swojego miejsca w świecie, własnego kawałka ziemi, mierząc się z lękami i namiętnościami.

„Złota Czara” natomiast to historia młodzieńca, który zafascynowany opowieściami o podróżach, przygodach i bogactwie, postanawia opuścić rodzinny dom i zostać korsarzem. Pewny siebie, z mnóstwem pomysłów, lecz bez doświadczenia, zaciąga się na statek płynący do Indii. Oszukany, trafia w końcu na Barbados, gdzie jako niewolnik planuje swoją dalszą przyszłość. Za wszelką cenę pragnie zostać pierwszym, który posiądzie tajemniczą piękność, La Santa Roja, i podbije opływającą w złoto i inne kosztowności Panamę, tytułową Złotą Czarę.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Pastwiska Niebieskie. Złota Czara. Nieznanemu bogu”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
John Steinbeck był amerykańskim pisarzem i dziennikarzem. W 1962 r. otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Sławę przyniosła wydana w 1935 r. książka „Tortilla Flat”. Jego najbardziej znane powieści to „Grona gniewu”, „Myszy i ludzie” i „Na wschód od Edenu”. Na jego twórczość duży wpływ miało przebywanie wśród klasy robotniczej i obserwacje stylu jej życia. Zapraszamy do zakupu jego ebooków na ktoczyta.pl.
44,80
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128