Obietnica komisarza Montalbano - Andrea Camilleri

Obietnica komisarza Montalbano ebook

WYDAWCA: Noir sur Blanc
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Obietnica komisarza Montalbano”

Podczas morskiej kąpieli komisarz Montalbano znajduje kołysanego przez fale trupa, którego identyfikacja okaże się nadzwyczaj trudna, lecz doprowadzi do sensacyjnych i przerażających odkryć. Wspomagany przez oryginalnego dziennikarza oraz urodziwą znajomą komisarz musi stawić czoło potężnej organizacji przestępczej, wyspecjalizowanej w handlu dziećmi na szlakach łączących Afrykę Północną z Sycylią. W dramatycznym zakończeniu dzielny Montalbano omal nie przypłaci życiem zwycięstwa.

Książka nawiązuje do nadal bardzo aktualnego we Włoszech, wyjątkowo skomplikowanego tematu nielegalnej imigracji zarobkowej na wielką skalę.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Obietnica komisarza Montalbano”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Andrea Camilleri to włoski pisarz powieści kryminalnych, który debiutował swoimi wierszami na początku lat 40. Pierwszą powieść „Il corso delle cose” („Bieg rzeczy”) opublikował, mając 53 lata. Swój pierwszy kryminał napisał w 1994 r. i od tego czasu ciągle jest obserwowany wzrost czytelnictwa jego książek. Zapraszamy do zapoznania się z jego ebookami na kto czyta.pl.
18,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128