Nikt nie widział, nikt nie słyszał... - Małgorzata Warda

Nikt nie widział, nikt nie słyszał... ebook

WYDAWCA: Świat Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Nikt nie widział, nikt nie słyszał...”

Lena od dwudziestu lat próbuje dojść, co się stało z jej małą siostrzyczką Sarą, która nagle zniknęła z podwórka w Gdyni. Agnieszka, młoda Polka z Paryża, odkrywa, że niegdyś została porwana, a na plaży w Łebie policja odnajduje kobietę, która uciekła po latach od swego porywacza. Czy któraś z nich jest zaginioną Sarą? Wszechstronnie opisany problem nagłych zniknięć, utraty tożsamości, kwestii tzw. „syndromu sztokholmskiego”, gdy ofiara przywiązuje się do porywacza i dramatów rodzin. Świetna psychologia, atrakcyjna forma, na pograniczu thrillera i powieści psychologicznej.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Nikt nie widział, nikt nie słyszał...”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Małgorzata Warda to polska pisarka, autorka takich powieści jak: „Ominąć Paryż”, „Środek lata”, „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”. Jej opowiadania znalazły się także w bestsellerowych zbiorach „Opowiadania letnie” oraz „Opowiadania szkolne”. Pisze również teksty piosenek dla zespołu Farba. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
31,40
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128