Niewinna - Taylor Stevens

Niewinna ebook

SERIA/CYKL: „Thriller”
WYDAWCA: Rebis
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Niewinna”

Vanessa „Michael” Munroe – tajemnicza i nieustraszona bohaterka bestsellera Informacjonistka – przyjmuje nowe wyzwanie..

Sekta – niszczy, zniewala, izoluje i nigdy nie zapomina...

Przed ośmioma laty małą Hannę uprowadzono ze szkoły prosto do zamkniętego świata Wybranych. Od tamtej pory sprzymierzeńcy ich przywódcy – Proroka – ukrywają dziewczynkę i chronią jej porywacza. Grupa młodych ludzi, którym udało się wyrwać z sekty, dowiaduje się, gdzie jest Hanna, i zwraca do Vanessy Munroe o pomoc. Munroe podejmuje się zadania. Wyrusza do Buenos Aires, aby przeniknąć do sekty i wydostać stamtąd dziewczynkę. Wprowadzona w świat, jakiego wcześniej nie znała, musi znaleźć sposób na nieprzewidywalnych Wybranych i ich niebezpiecznych popleczników, zmagając się jednocześnie z własną naturą, która coraz gwałtowniej daje o sobie znać. Nie może dopuścić do tego, by szansa na uratowanie Hanny przepadła na zawsze.

Po raz kolejny Taylor Stevens po mistrzowsku tka akcję błyskotliwego, pełnego napięcia thrillera, który czyta się jednym tchem.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Niewinna”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Urodziła i wychowywała się w sekcie religijnej Dzieci Boga. Zerwała z nią i wybrała własną drogę. Po wielu podróżach ostatecznie osiadła w Dallas, gdzie mieszka z dwiema córkami. „Informacjonistka” jest jej debiutem literackim. Prawa do jej wydania sprzedano do 11 krajów.
 • Lalka ebook (Kindle mobi, ePub)
  25,42 zł 29,90 zł
  Oszczędzasz 4,48 zł
  Kupuję →
Cena detaliczna
24,57
28,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128