Nie licząc kota - Czyli kolejna historia miłosna - Kasia Bulicz-Kasprzak

Nie licząc kota ebook
Czyli kolejna historia miłosna

SERIA/CYKL: „Babie Lato” 10
WYDAWCA: Nasza Księgarnia
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Nie licząc kota”

Powroty bywają niełatwe, zwłaszcza powroty do małego miasteczka, z którego się kiedyś uciekło. Asia wie o tym aż za dobrze, dlatego zamierza przejąć spadek po ciotce jak najszybciej. Okazuje się jednak, że oprócz mieszkania odziedziczyła wścibską sąsiadkę, przystojnego notariusza, a także bardzo nieśmiałego kota i garść rodzinnych tajemnic...

Ta wbrew pozorom całkiem niebanalna historia miłosna została nagrodzona w konkursie literackim Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”. Dzięki żywemu językowi, błyskotliwemu poczuciu humoru oraz wyrazistym bohaterom wciąga od pierwszej strony.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Nie licząc kota”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Lubi czytać książki, biegać po lesie, pić gorzką herbatę. Pisze powieści, z których każda jest zupełnie inną bajką, bo marzy, by czytelniczki sięgając po nie, zadawały sobie pytanie: „Co też Kasia wymyśliła tym razem? „. Urodziła się w 1976 r. na Dolnym Śląsku, studiowała biologię, później polonistykę. Od 2000 r, związana z podwarszawskim Sulejówkiem, gdzie mieszka z rodziną. Jej pierwsza książka – „Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna” – wysłana na konkurs na współczesną powieść obyczajową dla kobiet, konkurs ten wygrała i od tej pory ukazują się kolejne powieści: „Meandry miłości”, „Dom na skraju”, „Nalewka zapomnienia”.
Cena detaliczna
16,92
19,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128