Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 - Publikacja zbiorowa

Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 ebook

Publikacja zbiorowa
WYDAWCA: Albatros
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011”

Dwadzieścia „najlepszych z najlepszych” amerykańskich opowiadań kryminalnych wybranych osobiście przez mistrza gatunku, Harlana Cobena. Dwadzieścia historii o zbrodni, śmierci i karze, opatrzonych zaskakującymi puentami. Jedne z nich przyprawią czytelnika o śmiech lub łzy, inne – wywołają dreszcz przerażenia. Znajdziemy tu teksty uznanych pisarzy, jak Lawrence Block, James Grady, Mickey Spillane czy Max Allan Collins, jak również utwory twórców, którzy dopiero zdobywają popularność.

W „ Zadziornej „ stary wdowiec odnajduje sens życia dzięki młodej złodziejce. „ Kto mi ukradł małpkę? „ opowiada o poszukiwaniach skradzionego akordeonu na meksykańskim pograniczu. W „ Patrolu „ towarzyszymy doświadczonemu policjantowi oraz młodej dziennikarce, zaplątanym w kradzież i morderstwo. „ Czasem hiena „ opowiada o nieudanej policyjnej interwencji. W „ Solowych występach „ umierający na raka dwaj starsi mężczyźni postanawiają jak najlepiej wykorzystać swoje ostatnie dni. „ Dzieciobójca „ odpowiada na pytanie, dlaczego nawet morderca nie powinien zadzierać z babcią dbającą o dobro wnuczki. „ Na końcu sznurka „ pozwala wziąć udział w zamachu stanu u boku amerykańskiego szpiega rezydującego w Afryce. W „ Ostatnim domku „ tubylcy próbują przepędzić młode małżeństwo z ich chatki nad jeziorem. „ Chin Yong-Yon przejmuje sprawę „ opowiada historię Chinki, która postanawia pomóc córce pracującej jako detektyw. „ martwy od dawna „ uczy nas, że zło może pojawić się w najmniej spodziewanym miejscu.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
24,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128