Na skraju ciszy - Kristina Ohlsson

Na skraju ciszy ebook

WYDAWCA: Prószyński i S-ka
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Na skraju ciszy”

W lesie w Midsommarkransen pod Sztokholmem policja znajduje poćwiartowane zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że to studentka, która zaginęła dwa lata wcześniej. Fredrika Bergman i jej koledzy z ekipy śledczej zastanawiają się, co sprawiło, że spotkał ją tak okrutny los. Wkrótce w tym samym miejscu policja odkrywa kolejne zwłoki. Miejsce zbrodni kryje wiele tajemnic, których wyjaśnienia należy szukać kilkadziesiąt lat wcześniej...

W domu opieki przebywa stara kobieta. Kiedyś była uznaną autorką bajek dla dzieci. Od trzydziestu lat nie wypowiedziała ani jednego słowa... Ekipa śledcza powoli dochodzi do strasznej prawdy, aż w końcu pozostaje do rozwiązania tylko jedna kwestia: kto będzie następną ofiarą zbrodniarza z Midsommarkransen?

Książkę Kristiny Ohlsson jak zwykle przeczytałam jednym tchem, autorka ma niesamowity dar tworzenia historii.

Po przeczytaniu „Na skraju” ciszy jestem absolutnie pewna, że Kristina Ohlsson to obecnie najlepsza szwedzka autorka kryminałów.

Na skraju ciszy „ to niesamowita, trzymająca w napięciu historia... Naprawdę trudno się od niej oderwać.

Na skraju ciszy „ to trzecia część serii, w której głównymi bohaterami są Fredrika Bergman i jej koledzy z ekipy śledczej.

Urodziła się w 1979 r. w Kristianstad. Z wykształcenia jest politologiem, pracowała jako analityk policyjny, była też zatrudniona w szwedzkim Ministerstwie Spraw Zagranicznych. W 2009 r. ukazała się jej pierwsza książka „Niechciane”, która od razu przyniosła jej sukces zarówno w Szwecji, jak i za granicą. Kolejna książka – „Odwet” – otrzymała nagrodę Stabilopriset i w 2010 r. była nominowana w Szwecji do książki roku w kategorii powieść kryminalna. W 2012 r. podjęła decyzję, że całkowicie poświęci się pisarstwu.
31,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128