Lato martwych zabawek - Antonio Hill

Lato martwych zabawek ebook

WYDAWCA: Albatros
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Lato martwych zabawek”

Héctor Salgado, inspektor katalońskiej policji nie znajduje się w komfortowej sytuacji. Życie prywatne ma dość bezładne, żona porzuciła go dla kobiety a stosunki z synem trudno uznać za modelowe. Sytuacja w pracy też nie jest do pozazdroszczenia.

Urlopowany na czas wyjaśnienia niechlubnego udziału w kierowanej przez policję akcji przeciwko handlarzom żywym towarem, inspektor wraca do Barcelony po dłuższym pobycie w ojczystej Argentynie. Jego szef zleca mu – nieoficjalnie – zbadanie i zamknięcie sprawy raczej oczywistego samobójstwa młodego chłopaka z bogatej barcelońskiej rodziny. Sprawy, którą wszyscy – oprócz matki chłopca – chcą jak najszybciej zamknąć. Proste, wydawałoby się zadanie, komplikuje się w miarę jak inspektor zapuszcza się w świat przywilejów i nadużywania władzy.

Trzy osoby giną w niewytłumaczalny sposób.

Dwie groźby zemsty.

I dwie sprawy, toczące się równolegle w duszącym upale barcelońskiego lata.

Z jednej strony stręczycielstwo, szamaństwo i wudu, z drugiej – bogactwo, wpływy, pozory i kaprysy ludzi z dobrze sytuowanych rodzin. Autor misternie tka sieć wydarzeń, zaskakuje zwrotami akcji. Kreśląc swą opowieść stylem prostym i językiem potocznym łatwo trafia do czytelnika i trzyma go w nieustannym napięciu.

Miejsce akcji – Barcelona. To fascynujące miasto z wąskimi, ciemnymi, często niebezpiecznymi uliczkami w dzielnicy portowej i szerokimi alejami z pięknymi XIX-wiecznymi kamienicami należącymi kiedyś do katalońskich patrycjuszy już nie raz było tłem dla detektywistycznych zmagań policji. I tym razem perfekcyjnie gra swoją rolę.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Lato martwych zabawek”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
27,50
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128