Kwiaty na poddaszu - Virginia C. Andrews

Kwiaty na poddaszu ebook

WYDAWCA: Świat Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [średnia ocen: 5,00; oceniła: 1 osoba]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Kwiaty na poddaszu”

Wielki powrót kultowej powieści. Wciągająca historia o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia – w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice, mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa z bliskim krewnym, a narodzone z tego związku dzieci uważają za przeklęte. W tajemnicy przed dziadkiem rodzeństwo zostaje umieszczone na poddaszu, którego nigdy nie opuszcza. Dzieci żyją w ciągłym strachu, nie dojadają. W dodatku brat z siostrą niebezpiecznie zbliżają się do siebie...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Kwiaty na poddaszu”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Virginia C. Andrews to amerykańska autorka, która napisała bestsellerową sagę o Dollangangerach. Do najsłynniejszych jej powieści należy książka „Kwiaty na poddaszu”. Napisała ponad 20 bestsellerowych powieści, które osiągnęły łączny nakład ponad 100 milionów egzemplarzy. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
27,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128