Ktoczyta.pl to nowoczesna księgarnia internetowa, która oferuje szeroki dostęp do beletrystyki w cyfrowej formie. Ebooki kupujesz i pobierasz wyłącznie za pośrednictwem internetu. Nie mają one tradycyjnych, fizycznych nośników (papier, CD, DVD itp.). Są w pełni ekologiczne.

Dostęp do oferty 24/7

Ebooki masz dostępne z każdego miejsca na świecie przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Nakłady ebooków – nawet tych najpopularniejszych – nie ulegną wyczerpaniu.

Najwyższa jakość ebooków

Ebooki, do których masz dostęp za pośrednictwem Ktoczyta.pl, są publikacjami o najwyższej jakości – zarówno pod względem treści, jak i technicznego opracowania. Udostępniamy wyłącznie tytuły największych i najbardziej znaczących polskich wydawców.

Zawsze przed zakupem możesz pobrać bezpłatny fragment, który pozwoli Ci zapoznać się treścią i formą ebooka.

Niskie ceny i atrakcyjne promocje

Ebooki, które możesz kupić w Ktoczyta.pl, są tańsze o około 20%-30% od swoich tradycyjnych, papierowych odpowiedników. Nie ponosisz kosztów druku, transportu i magazynowania.

Stałym elementem towarzyszącym sprzedaży ebooków są promocje cenowe, sięgające czasami nawet 70% ceny okładkowej. Dzięki temu możesz kupić więcej treści i cieszyć się lekturą.

Żadnych uciążliwych zabezpieczeń

Ebooki, które kupujesz w Ktoczyta.pl, nie mają żadnych kłopotliwych zabezpieczeń typu DRM. Są oznaczone wyłącznie znakiem wodnym (tzw. watermarking transakcyjny).

Jeden tytuł, różne formaty plików

Ebooki, które nabędziesz w Ktoczyta.pl, sprzedawane są w tzw. multiformacie. Oznacza to, że kupując danego ebooka, otrzymujesz ją we wszystkich formatach dostępnych dla tego tytułu. Możesz z nich zatem korzystać na różnych urządzeniach.

Zakupy proste i bezpieczne

Podczas transakcji podajesz tylko niezbędne dane. W trakcie korzystania z tzw. szybkiej ścieżki zakupów wystarczy tylko podać swój adres e-mail.

Płatności możesz realizować przy użyciu kart kredytowych i płatniczych oraz w formie elektronicznych przelewów bankowych. Transakcje są realizowane bezpiecznymi metodami szyfrowania (SSL). Operatorem płatności, z którego usług korzystamy, jest renomowana firma eCard SA.

Zaraz po zakończeniu transakcji otrzymasz zakupione ebooki.

Kopia bezpieczeństwa

Archiwizujemy dla Ciebie wszystkie zakupione ebooki. Nawet jeśli przypadkowo usuniesz je z dysku swojego urządzenia albo Twój e-czytnik ulegnie awarii, kopia archiwalna zawsze będzie się znajdowała w sekcji „Moje ebooki”. W każdej chwili będziesz ją mógł ponownie pobrać za darmo na dowolne urządzenie.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność. Przy zakładaniu konta wymagamy niewielkiej liczby koniecznych danych. Nie wysyłamy spamu. Nasz newsletter otrzymasz na swoje wyraźne życzenie.

Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl