Dziennik samobójców - Błażej Przygodzki

Dziennik samobójców ebook

WYDAWCA: Świat Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Dziennik samobójców”

Wrocław, schyłek PRL-u. Grupa przyjaciół ślubuje, że gdy pierwszy z nich skończy 35 lat, wspólnie odbiorą sobie życie. Mija czas, młodzi ludzie tracą ze sobą kontakt i zapominają o przyrzeczeniu. Tymczasem pewnego dnia wszyscy dostają zaproszenie na „samobójcze party”. Niewinny pomysł z przeszłości powraca i... kończy się tragicznie – czwórka z nich ginie, jedynie Koks przeżywa, tyle tylko, że pomału popada w obłęd. Sny i majaki stają się rzeczywistością. Koks udaje się w podróż na granicę dwóch epok – zmierzchu szarego komunizmu i początku nowej wolnej Polski... Pełna zaskakujących zwrotów akcji intryga wciąga coraz bardziej. Jak się skończy ta śmiertelna układanka?


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Dziennik samobójców”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Urodził się w 1975 r. Scenarzysta, dziennikarz i pisarz. Pochodzi z Wrocławia. Jest m.in. autorem scenariusza do kilku odcinków serialu „Licencja na wychowanie”. Zadebiutował powieścią obyczajową pt. „Dzienniki samobójców” (2012).
23,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128