Dwa groby - Douglas Preston, Lincoln Child

Dwa groby ebook

WYDAWCA: Burda Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Dwa groby”

Agent Pendergast podąża śladem Przymierza, tajnej organizacji, która uprowadziła jego żonę, tuż po ich ponownym spotkaniu po latach. Kierowany żądzą zemsty agent specjalny FBI nie zawaha się przed niczym, by poznać prawdę o kobiecie, którą kochał – i utracił – oraz zemścić się na ludziach, którzy odebrali mu wszystko.

W tym celu musi wybrać się do Brazylii, w ostępy niebezpiecznej puszczy i odnaleźć tajemnicze miasteczko zamieszkałe przez potomków nazistów – i ofiary sekretnych, mrożących krew w żyłach eksperymentów prowadzonych po II wojnie światowej przez dawnych hitlerowskich oprawców, w tym także doktora Mengele. Od powodzenia samotnej misji Pendergasta zależy nie tylko los jego samego, lecz przyszłego porządku całego świata.

„Nazwiska Preston i Child na okładce są gwarancją niezwykłych przeżyć i pasjonującej lektury. Książka jest fenomenalna. Gotycka atmosfera emanująca z tych stron gwarantuje, że czytelnik nie będzie chciał oderwać się od lektury”.

„Ekscentryczny agent FBI Aloysius Pendergast to jeden z najciekawszych bohaterów powieści sensacyjnych”.

„Świetnie skonstruowana i napisana powieść sensacyjna. Czyta się jednym tchem”.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Dwa groby”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Douglas Preston to amerykański pisarz, twórca horrorów i techno-thrillerów. Jest autorem „Potwora z Florencji”, „Mistyfikacji” i „Konfrontacji”. Największą popularność zdobył dzięki thrillerom pisanym w duecie z Lincolnem Childem. W tym serii z agentem specjalnym Aloysiusem Pendergastem i Gideonem. Zapraszamy do zapoznania się jego ebookami na ktoczyta.pl.
28,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128