Dlaczego zdradzamy? - Światowy atlas niewierności - Pamela Druckerman

Dlaczego zdradzamy? ebook
Światowy atlas niewierności

WYDAWCA: Wydawnictwo Literackie
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Dlaczego zdradzamy?”

Światowy bestseller nazwany globalnym atlasem niewierności, który jeszcze przed publikacją w Polsce, wzbudził zainteresowanie polskich dziennikarzy, książka przetłumaczona na osiem języków.

Książka, jakiej jeszcze nie było – bezpardonowa i kpiarska świetna reporterska relacja na temat przyczyn i sposobów dopuszczania się zdrady małżeńskiej w różnych zakątkach świata. To zabawna i naszpikowana faktami podróż po zdradzie dookoła świata, która nadaje zupełnie nowe znaczenie określeniu „praktykowanie monogamii”.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Dlaczego zdradzamy?”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Amerykańska dziennikarka mieszkająca w Paryżu. Była stałą reporterką „The Wall Street Journal”, pisała również dla „New York Timesa”, „The Washington Post” i „Marie Claire”. Jako komentatorka pojawiała się w programach telewizyjnych takich jak „Today” czy „Morning Edition”. Na rynku wydawniczym zadebiutowała w 2007 r. książką „Dlaczego zdradzamy”. Napisała też poradnik porównujący style wychowania dzieci na modłę amerykańską i francuską „W Paryżu dzieci nie grymaszą”.
26,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128