Cierpliwość pająka - Andrea Camilleri

Cierpliwość pająka ebook

WYDAWCA: Noir sur Blanc
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Cierpliwość pająka”

Mieszkańcami Vigaty wstrząsa wiadomość o uprowadzeniu pięknej studentki Susanny. Rzecz jest o tyle dziwna, że powszechnie wiadomo, iż jej rodzina nie będzie w stanie zebrać żądanego okupu. Sprawa staje się jeszcze dziwniejsza, gdy porywacze, zamiast starać się jak najdyskretniej kontaktować z ojcem porwanej dziewczyny, czynią to za pomocą telewizji. Komisarz Montalbano zaczyna dostrzegać w tej sprawie przemyślną, pełną fałszywych tropów intrygę utkaną przez cierpliwego pająka. Lecz nawet w konstrukcji tak na pozór doskonałej jak pajęcza sieć można znaleźć jeden słaby punkt.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Cierpliwość pająka”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Andrea Camilleri to włoski pisarz powieści kryminalnych, który debiutował swoimi wierszami na początku lat 40. Pierwszą powieść „Il corso delle cose” („Bieg rzeczy”) opublikował, mając 53 lata. Swój pierwszy kryminał napisał w 1994 r. i od tego czasu ciągle jest obserwowany wzrost czytelnictwa jego książek. Zapraszamy do zapoznania się z jego ebookami na kto czyta.pl.
18,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128