Chór Sierot - Sophie Hannah

Chór Sierot ebook

WYDAWCA: Burda Książki
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Chór Sierot”

Louise jest nawiedzana przez muzykę, którą tylko ona słyszy. Pieśni śpiewają dzieci, które tylko ona widzi...

Tak trudno rozstawać się z dzieckiem, które idzie do szkoły. Tak jakby cząstka rodziców odchodziła wraz z nim. Kiedy siedmioletni synek Beestonów dostał prestiżowe stypendium jako chórzysta college’u w Cambridge i zamieszkał w internacie, nic nie stało na przeszkodzie, by częściowo wynieść się z miasta do pięknego domu w wiejskiej głuszy.

Zwłaszcza że w mieście Louise dawał się we znaki hałaśliwy sąsiad. Co weekend doprowadzał ją do szału głośnymi imprezami. Następnie upodobał sobie muzykę chóralną, co zakrawało na szyderstwo z matki stęsknionej za swoim małym chórzystą.

Jednak przeprowadzka na wieś nie zapewnia Louise oczekiwanego pocieszenia. Tu także prześladuje ją dziwna muzyka wykonywana przez chór dziecięcy. Wreszcie spotyka tajemniczych śpiewaków. Ale to nie jest zwykły chór...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Chór Sierot”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Sophie Hannah jest docenianą poetką i utalentowaną pisarką thrillerów psychologicznych. Laureatka nagrody Daphne du Maurier i nominowana do T.S. Eliot Prize. Jest autorką takich bestsellerów jak „Twarzyczka”, „Przemów i przeżyj”, „Na ratunek”, „Druga połowa żyje dalej” i „Powiedz prawdę”. Wiele z jej powieści zekranizowano oraz przetłumaczono na kilkadziesiąt języków. Zapraszamy do zakupu jej ebooków na ktoczyta.pl.
25,00
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128