Brzoskwinie dla księdza proboszcza - Joanne Harris

Brzoskwinie dla księdza proboszcza ebook

WYDAWCA: Prószyński i S-ka
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Brzoskwinie dla księdza proboszcza”

Kontynuacja bestsellerowej „Czekolady”.

Vianne Rocher, znana czytelnikom bohaterka „Czekolady” i „Rubinowych czółenek”, od lat mieszka z ukochanym Roux i dwiema córkami w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list, którego autorką jest Armande Voizin, dawno nieżyjąca mieszkanka Lansquenet. Armande prosi w nim swą dawną przyjaciółkę o przyjazd do swego starego domu. Komu potrzebna jest pomoc Vianne? Jak ułożą się jej stosunki z tamtejszą społecznością? Jaką rolę odegra w tym wszystkim proboszcz Reynaud, który kiedyś doprowadził do wyjazdu Vianne z Lansquenet?

Każda strona budzi emocje – znakomita książka!

Harris cudownie opowiada o życiu w niewielkim francuskim miasteczku. Urocza opowieść pełna codziennej magii.

Warto otworzyć się na widoki, zapachy i dźwięki dwustuletniego miasteczka z opowieści Harris. Znakomicie spędzony czas!

Czytelnicy, którzy poznali już Vianne Rocher w „Czekoladzie”, z pewnością zainteresują się kontynuacją jej losów. Tym bardziej, że autorka zdecydowała się w znajomej scenografii poruszyć całkiem współczesne problemy. Przyjemna i mądra lektura.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Brzoskwinie dla księdza proboszcza”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Urodziła się w 1964 r. Angielska pisarka, autorka bestsellerów. Kocha Francję, czekoladę i pisanie o jedzeniu. Zadebiutowała w 1989 r. powieścią „The Evil Seed”. Międzynarodowy sukces odniosła dopiero „Czekolada”, sfilmowana w 2000 r. przez reżysera Lasse Hallstroma. W Polsce ukazały się także: „Jeżynowe wino”, „Pięć ćwiartek pomarańczy”, „Świat w ziarnku piasku”, „Duch z przeszłości”, „W tańcu”, „Dżentelmeni i gracze” oraz „Rubinowe czółenka”, „Śpij kochanie, śpij”, „Błękitnooki chłopiec”. Opublikowała także książki dla młodszych czytelników, „Runy” i „Blask runów”. Jej pasje to: „snucie się, leniuchowanie, paradowanie, brzdąkanie, kuszenie księży i cicha działalność wywrotowa”. Gra na gitarze basowej, aktualnie studiuje język wikingów (Olde Norse).
28,80
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128