Bóg nigdy nie mruga - 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu - Regina Brett

Bóg nigdy nie mruga ebook
50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu

WYDAWCA: Insignis Media
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Bóg nigdy nie mruga”

Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji.

Felietony Reginy Brettdocenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach.

Książka, którą trzymasz w ręce, stanie się bliska każdemu, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem – jak bohaterka jednego z esejów, pewna sportowa czapka z prostym hasłem: „Życie jest dobre”. Bo takie jest. Naprawdę.


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Bóg nigdy nie mruga”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Regina Brett jest autorką poradnika „Bóg nigdy nie mruga”, który znalazł się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Za swoją twórczość otrzymała wiele nagród. Była dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w kategorii reportaży. Jest główną prowadzącą w swoim własnym talk-show oraz stale udziela się charytatywnie w organizacjach non-profit. Zapraszamy do zapoznania się jej ebookami na ktoczyta.pl.
19,90
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128