Blask runów - Joanne Harris

Blask runów ebook

WYDAWCA: Prószyński i S-ka
FORMAT EBOOKA: Kindle mobi ePub
OCENA: [Bądź pierwszy i oceń produkt!]
TERMIN UDOSTĘPNIENIA: online
POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT:

WIĘCEJ O EBOOKU - „Blask runów”

Drugi po „Runach” tom cyklu cudownie barwnych opowieści o nordyckich bogach.

Dwie dziewczyny, mieszkające o sześćset mil od siebie, noszą identyczne znamię: runę, symbolizującą Dawne Dni, gdy światem władali bogowie z podniebnej cytadeli, Asgardu. Teraz Asgard leży w gruzach, a jego mieszkańcy już dawno utracili moc. Przynajmniej tak się wydaje ludziom. Ale nic nie ginie na zawsze, a bogowie jeszcze się nie poddali (i na pewno nie przestali się kłócić!). Pragną mocy runów Maddie i Maggie – nowych symboli, naładowanych potężną energią, których blask zapowiada nadejście nowych czasów. I tak dziewczęta, porwane przez wir wydarzeń, coraz bardziej zbliżają się do siebie oraz ku potwornej walce, w której będą musiały udowodnić, komu dochowają wierności...


Zachęcamy do przeczytania ebooka: „Blask runów”. Do zakupów powyżej 50,00 zł dodajemy bestseller literatury klasycznej gratis!
Urodziła się w 1964 r. Angielska pisarka, autorka bestsellerów. Kocha Francję, czekoladę i pisanie o jedzeniu. Zadebiutowała w 1989 r. powieścią „The Evil Seed”. Międzynarodowy sukces odniosła dopiero „Czekolada”, sfilmowana w 2000 r. przez reżysera Lasse Hallstroma. W Polsce ukazały się także: „Jeżynowe wino”, „Pięć ćwiartek pomarańczy”, „Świat w ziarnku piasku”, „Duch z przeszłości”, „W tańcu”, „Dżentelmeni i gracze” oraz „Rubinowe czółenka”, „Śpij kochanie, śpij”, „Błękitnooki chłopiec”. Opublikowała także książki dla młodszych czytelników, „Runy” i „Blask runów”. Jej pasje to: „snucie się, leniuchowanie, paradowanie, brzdąkanie, kuszenie księży i cicha działalność wywrotowa”. Gra na gitarze basowej, aktualnie studiuje język wikingów (Olde Norse).
33,60
Cena zawiera 23% podatku VAT
Płatność: karta, przelew elektroniczny
Wszystkie dostępne formaty w jednej cenie!
Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl
 • V e n t i g o   M e d i a  Sp. z o.o.
  al. Komisji Edukacji Narodowej 98
  02-777 Warszawa
  KRS: 0000469421
  NIP: 9512369204

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. 881 717 128