Ktoczyta.pl współpracuje z jednym z największych operatorów płatności – firmą eCard SA.

Firma eCard SA dysponuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji finansowych, a w szczególności płatności online w internecie. Płatności te są realizowane zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard oraz American Express. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i działa jako agent rozliczeniowy nadzorowany przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w eCard SA gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom sklepów internetowych. Wysokie bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych przy użyciu kart płatniczych jest zapewniane przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji:

• 3-D Secure (Verified by Visa i MasterCard SecureCode),

• SSL 256 bitów (Secure Sockets Layer).

System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są przechowywane. Użytkownik ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 256-bitowego protokołu SSL oraz przez procedury identyfikacji użytkownika w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, użytkownik loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu ma wyłącznie jego bank.Pomocne informacje
Księgarnia z ebookami Ktoczyta.pl